Zrenovujete schody a ušetrite peniaze

Zrenovujete schody a ušetrite peniazeMyslíte si, že renovácia schodov je zložitý stavebný projekt, ktorý sa ťahá niekoľko týždňov? Predstavujeme Vám revolučnú renovačnú metódu, ktorá môže byť vykonaná rýchlo, je lacná a napriek tomu dokonalá. Keď ste sa rozhodli pre renováciu schodiska s použitím systému HAFA Treppen ®, stačí jeden alebo dva dni na to, aby nevzhľadné a staré schodisko získalo úplne nový vzhľad.

Nezáleží na tom, či je pôvodné schodisko z dreva, kameňa alebo betónu. Tento systém je vhodný pre všetky typy schodísk. Na renováciu schodov si môžete vybrať z jedenástich rôznych laminátových dekorov v dvoch prevedeniach a z piatich rôznych druhov masívneho dreva. Ponúkame aj laminátové podstupnice v príslušnom dekore alebo podstupnice z masívneho dreva aj v bielej alebo nerezovej úprave.

S naším 3D konfigurátorom môžete vytvárať rôzne kombinácie a naplánovať si tak renováciu schodiska podľa Vašich predstáv. Prosíme, kontaktujte nás, kompletné poradenstvo a vytvorenie nezáväznej ponuky Vám radi poskytneme zadarmo. S našim sofistikovaným systémom budete určite maximálne spokojní bez toho, aby ste museli investovať veľa času a peňazí. Tešíme sa na Vaše objednávky.

Viď aj nasledujúce:

Jednoduchá renovácia schodov
Zrenovujete schody a ušetríte peniaze
Schody s laminátovým povrchom
Metódou renovácie schodov laminátom vznikne krásne dielo
Staré schody v novom šate
Profesionálna renovácia jednoducho a bez problémov
Jednoduchá údržba schodov
Renovácia starých schodov profesionálne
Renovácia schodiska laminátom - rozumný spôsob
Renovácia schodov laminátovými prvkami – to je systém HAFA Treppen®

Leave a Reply