Staré schody v novom šate

Staré schody v novom šateVaše staré schody budú vyzerať zase ako nové bez toho, aby ste museli investovať veľa práce a finančných prostriedkov, máme vyvinutý veľmi špeciálny renovačný systém, ktorý neustále zdokonaľujeme. Za zlomok ceny rýchlo získate nové schodisko, ktoré bude vyzerať tak, ako si budete sami želať.

Keď chcete mať zo starého schodiska nové, nevyžaduje to veľké prípravy. Schody by mali byť zbavené všetkých povrchov (kobercov, PVC, náterov a pod. ), aby mohol byť systém renovácie schodov HAFA Treppen® nainštalovaný. Renovačné diely môžu byť vyrobené buď z vysoko kvalitného laminátu alebo z tvrdého dreva, sú k dispozícii v rôznych prevedeniach alebo druhoch dreva. Podstupnice Vám ponúkame s vhodnou povrchovou úpravou dreva, v bielej alebo v nerez úprave.

Ak máte záujem o profesionálnu renováciu schodiska naša partnerská sieť zahŕňa viac ako 600 špecializovaných spoločností, ktoré sú Vám k dispozícii v Nemecku ale aj v mnohých ďalších štátoch Európy. Využite naše dlhoročné skúsenosti a vynikajúcu kvalitu materiálov, ktorá spĺňa aj tie najvyššie nároky. Keď chcete renovovať staré schody bez väčšej námahy, získajte podrobné informácie na našich webových stránkach. Radi Vám poradíme aj osobne.

Viď aj nasledujúce:

Jednoduchá renovácia schodov
Zrenovujete schody a ušetríte peniaze
Schody s laminátovým povrchom
Metódou renovácie schodov laminátom vznikne krásne dielo
Staré schody v novom šate
Profesionálna renovácia jednoducho a bez problémov
Jednoduchá údržba schodov
Renovácia starých schodov profesionálne
Renovácia schodiska laminátom - rozumný spôsob
Renovácia schodov laminátovými prvkami – to je systém HAFA Treppen®

Leave a Reply