Schody s laminátovým povrchom

Schody s laminátovým povrchomModerná renovačná metóda upraví staré a opotrebované schodisko odolným laminátom, ktorý sa ľahko udržiava a je aj ideálny aj z estetického hľadiska. Starým schodom dodá nový vzhľad a úplne obnoví ich funkčnosť. Naša renovačná metóda jednoducho splní všetky Vaše očakávania, je charakteristická svojou vynikajúcou kvalitou a optimálnym pomerom cena – výkon.

Rozhodnite sa pre jeden z jedenástich atraktívnych dekorov, ako je napr. javor, dub alebo orech pre schody, ktoré môžu mať buď prednú hranu rovnú (Classic Style) alebo profilovanú (Elegance). Pri renovácii sú stupnice montované pomocou stabilizačnej hliníkovej lišty a špeciálneho lepidla. Zodpovedajúce podstupnice, ktoré môžu byť z masívu dreva, laminátu v dekore schodov, v klasickej bielej alebo elegantnej nerezovej oceli, dodajú Vášmu schodisku nový vzhľad. Bočnice a zábradlia môžu byť samozrejme tiež renovované alebo upravené.

Renovácia dodá schodom nie len atraktívny vzhľad, ale tiež protišmykovú úpravu, čím sa zvýši ich bezpečnosť. Ak máte záujem, môžete zadarmo požiadať o vzorkovník a získať tak predstavu o našich laminátových schodoch. Ak chcete renovovať Vaše schody laminátom, radi Vám poradíme aj osobne.

Viď aj nasledujúce:

Jednoduchá renovácia schodov
Zrenovujete schody a ušetríte peniaze
Schody s laminátovým povrchom
Metódou renovácie schodov laminátom vznikne krásne dielo
Staré schody v novom šate
Profesionálna renovácia jednoducho a bez problémov
Jednoduchá údržba schodov
Renovácia starých schodov profesionálne
Renovácia schodiska laminátom - rozumný spôsob
Renovácia schodov laminátovými prvkami – to je systém HAFA Treppen®

Leave a Reply