Renovácia starých schodov profesionálne

Renovácia starých schodov profesionálneKeď chcete renovovať staré schody vo vašom dome, ponúkame Vám komplexný renovačný systém, ktorý neponecháva nič na náhodu. Tento systém rieši renováciu schodov, používa stabilizačný Al profil, rieši bočnice, podesty a výstup do podlahy nad schodmi či už do dlažby, drevenej alebo plávajúcej podlahy alebo do koberca. Je jednoducho univerzálny. Voliteľné môžu byť renovačné materiály vyrobené s laminovaným povrchom alebo vyrobené z vysoko kvalitného masívneho dreva. Do schodov sa dá zaintegrovať veľmi estetické LED osvetlenie.

Vďaka patrí renovačnému systému HAFA Treppen®, ktorý prispieva k estetickej obnove životného prostredia a vyzerá presne tak, ako si predstavujete. Renovačné diely schodov sú k dispozícii v rôznych prevedeniach a tvaroch, takže si môžete vybrať design schodov a veľmi jednoducho tak zmeniť  vzhľad pôvodného schodiska.

Viac ako 600 odborných renovačných spoločností používa náš osvedčený renovačný systém v celom Nemecku a v mnohých ďalších krajinách Európy. Výhody, ktoré odlišujú náš systém od ostatných, sú zrejmé. Zahŕňajú použitie vysoko kvalitných materiálov a dokonalého vypracovania, rozumné ceny a krátky čas rekonštrukcie. Renovácia starých schodov je teda atraktívnou alternatívou nákladnej a časovo náročnej výstavby nového schodiska. Radi Vám vypracujeme individuálnu ponuku.

Viď aj nasledujúce:

Jednoduchá renovácia schodov
Zrenovujete schody a ušetríte peniaze
Schody s laminátovým povrchom
Metódou renovácie schodov laminátom vznikne krásne dielo
Staré schody v novom šate
Profesionálna renovácia jednoducho a bez problémov
Jednoduchá údržba schodov
Renovácia starých schodov profesionálne
Renovácia schodiska laminátom - rozumný spôsob
Renovácia schodov laminátovými prvkami – to je systém HAFA Treppen®

Leave a Reply