Renovácia schodov

HAFA Treppen® – Systém na rekonštrukciu a renováciu schodov a schodísk.

Ak zvolíte nevhodný postup, potom sa stane rekonštrukcia alebo renovácia schodov drahou záležitosťou. HAFA Treppen® vyvinula rýchly a efektívny systém, ako dať drevenému, kamennému alebo betónovému schodisku nový reprezentatívny vzhľad, novú podobu.

laminatovychschodu_vlasskyorech_ledJednoduchá renovácia schodov
Zrenovujete schody a ušetríte peniaze
Schody s laminátovým povrchom
Metódou renovácie schodov laminátom vznikne krásne dielo
Staré schody v novom šate
Profesionálna renovácia jednoducho a bez problémov
Jednoduchá údržba schodov
Renovácia starých schodov profesionálne
Renovácia schodiska laminátom - rozumný spôsob
Renovácia schodov laminátovými prvkami – to je systém HAFA Treppen®
  

prazno

Jednoduchá renovácia starých schodov

Osvedčený systém HAFA Treppen® je ideálna voľba na renováciu schodiska, ktorého základná konštrukcia je v dobrom technickom stave. Aplikáciou atraktívnych laminátových prvkov na existujúce schody môžete za jeden alebo dva dni dosiahnuť pozoruhodné výsledky bez toho, aby ste museli vynaložiť veľké úsilie.

Lacné nové schodisko renováciou laminátom alebo masívnym drevom

Pri renovácii schodiska je možné vybrať si z mnohých dekorov z masívneho dreva alebo laminátu. Po nevyhnutnej príprave, akou je napr. odstránenie existujúcej krytiny, je montáž nového schodu veľmi jednoduchá. Bočnice a zábradlie je možné buď vizuálne upraviť alebo vymeniť.

Nový laminátový povrch starých schodov

Stabilizačné hliníkové lišty a jednotlivé prvky sú individuálne upravené. Po montáži hliníkovej lišty je na ňu schodiskový stupeň fixovaný špeciálnou montážnou penou alebo lepidlom. Keď chcete renovovať schodisko laminátom alebo masívnym drevom, táto renovácia sa uskutoční oveľa rýchlejšie a omnoho lacnejšie, než výstavba nových schodov.

Jednoduchá renovácia schodov

Renovácia schodiska našou technológiou prináša mnoho výhod. Okrem vynikajúceho pomeru cena –výkon ponúka vysoko kvalitné materiály a spracovania. Uskutočniť modernizáciu a renováciu schodiska nebolo nikdy také jednoduché. Keď máte záujem o renováciu schodiska, môžete použiť náš 3D konfigurátor a vytvoriť si vlastný návrh schodiska.