Renovácia schodov laminátovými prvkami Laminat – to je systém HAFA Treppen®

Renovácia schodov laminátovými prvkami Laminat – to je systém HAFA Treppen®Keď sa chystáte rekonštruovať schodisko vo Vašom dome, potom je práve laminát ten správny materiál, ktorý by ste mali použiť. Náš systém na renováciu schodov sme začali používať v roku 1993 a odvtedy ho neustále zdokonaľujeme. Dajú sa s ním dosiahnuť výborné výsledky, ktoré sa prejavia v akomkoľvek prostredí, takže máte dojem, že ide o nové schody.

Hliníková lišta upevnená skrutkami dáva schodisku novú stabilitu. Ostatnými súčasťami nášho osvedčeného systému sú laminátové stupnice a podstupnice. V našej ponuke nájdete atraktívny výber prvkov v prevedení laminátovej imitácie dreva, ktoré sú na nerozoznanie od pravého masívneho dreva. Podstupnice sú k dispozícii v zodpovedajúcom dekore, v bielom prevedení alebo v prevedení nerezová oceľ, čo umožňuje vytvoriť požadovaný výsledný efekt.

Čo sa týka tvaru stupnice, máte možnosť zvoliť “Classic Style”, čo je prevedenie s rovnou prednou hranou, alebo model “Elegance”, ktorý má prednú hranu profilovanú. Keď chcete renovovať schodisko s použitím laminátu, vyžiadajte si podrobné informácie o systéme HAFA Treppen®. Radi Vám zadarmo pošleme balenie vzoriek.

Viď aj nasledujúce:

Jednoduchá renovácia schodov
Zrenovujete schody a ušetríte peniaze
Schody s laminátovým povrchom
Metódou renovácie schodov laminátom vznikne krásne dielo
Staré schody v novom šate
Profesionálna renovácia jednoducho a bez problémov
Jednoduchá údržba schodov
Renovácia starých schodov profesionálne
Renovácia schodiska laminátom - rozumný spôsob
Renovácia schodov laminátovými prvkami – to je systém HAFA Treppen®

Leave a Reply