Renovácia schodiska laminátom – rozumný spôsob  

Renovácia schodiska laminátom – rozumný spôsobPri renovácii schodiska, ktoré už má najlepšie roky za sebou, máte na výber celý rad možností. Moderné laminátové dekory sa vizuálne takmer neodlišujú od dekorov masívneho dreva, majú však mnoho vynikajúcich vlastností, ktoré Vás určite potešia.

Renováciu schodov je možné objednať v rôznych prevedeniach a dekoroch tak, aby vyhovovali Vášmu vkusu. Či už javor, dub medový, čerešňa alebo antracit – kameň, môžete si vybrať celkovo z jedenástich rôznych dekorov v dvojakom prevedení hrany schodu. Podstupnicu schodu si môžete zvoliť z variant biela, rovnaký dekor ako je dekor schodov alebo z nerezovej ocele. Je jednoduché vytvoriť schodisko podľa vlastných predstáv.

Naše laminátové schodové stupnice majú vysoko kvalitnú povrchovú úpravou CPL, na ktorú Vám poskytneme v súlade s našimi záručnými podmienkami dvanásťročnú záruku. Schodové stupnice sú protišmykové a odolné proti oderu a tlaku, sú nehorľavé a udržujú sa rovnako ľahko, ako bežné laminátové podlahy. Renovácia schodiska laminátom zvyčajne netrvá dlhšie než jeden alebo dva dni a až do dokončenia renovácie je po schodisku možné chodiť. Rozhodnite sa pre najlepšiu kvalitu a požiadajte o bezplatný balíček vzoriek.

Viď aj nasledujúce:

Jednoduchá renovácia schodov
Zrenovujete schody a ušetríte peniaze
Schody s laminátovým povrchom
Metódou renovácie schodov laminátom vznikne krásne dielo
Staré schody v novom šate
Profesionálna renovácia jednoducho a bez problémov
Jednoduchá údržba schodov
Renovácia starých schodov profesionálne
Renovácia schodiska laminátom - rozumný spôsob
Renovácia schodov laminátovými prvkami – to je systém HAFA Treppen®

Leave a Reply