Profesionálna renovácia jednoducho a bez problémov

Profesionálna renovácia jednoducho a bez problémovOdkladáte nákladnou rekonštrukciu schodiska, pretože chcete ušetriť čas a peniaze? Potom je pre Vás renovačný systém schodov HAFA Treppen® to pravé. Staré schody sú skryté pod novou vrstvou laminátových prvkov alebo masívneho dreva. K dispozícii sú diely s rôznymi laminátovými povrchmi vo verných dekoroch dreva alebo z masívneho dreva.

Veľkou výhodou tejto renovácia je, že nie je nutné odstránenie celého starého schodiska. Musia byť odstránené iba existujúce krytiny. Naša renovácia má tri základné prvky. Tieto tri prvky poskytujú starým schodom nový, atraktívny vzhľad a novú stabilitu. Stupnica schodov má špeciálnu protišmykovú povrchovú úpravu, lepením je obmedzený nepríjemný zvukový efekt vznikajúci pri chôdzi po schodoch. Renovácia bočníc, renovácia alebo inštalácia nového zábradlia môžu byť ďalšími krokmi rekonštrukčných prác.

Pomocou nášho 3D konfigurátora si môžete vytvoriť rôzne varianty a tak zistiť, aký dekor zodpovedá Vašej predstave. Máte nielen možnosť voliť zo širokej ponuky konečného prevedenia, ale tiež ťažiť z vynikajúcej kvality a rozumnej ceny. Ak sa rozhodnete pre renováciu schodov systémom HAFA Treppen®, je komplexná rekonštrukcia schodiska zvyčajne dokončená v priebehu jedného až dvoch dní, v zložitých prípadoch do jedného týždňa.

Viď aj nasledujúce:

Jednoduchá renovácia schodov
Zrenovujete schody a ušetríte peniaze
Schody s laminátovým povrchom
Metódou renovácie schodov laminátom vznikne krásne dielo
Staré schody v novom šate
Profesionálna renovácia jednoducho a bez problémov
Jednoduchá údržba schodov
Renovácia starých schodov profesionálne
Renovácia schodiska laminátom - rozumný spôsob
Renovácia schodov laminátovými prvkami – to je systém HAFA Treppen®

Leave a Reply