Metódou renovácie schodov laminátom vznikne krásne dielo

Metódou renovácie schodov laminátom vznikne krásne dieloMyslíte si, že renovácia schodov je zložitý stavebný projekt, ktorý sa ťahá niekoľko týždňov? Predstavujeme Vám revolučnú renovačnú metódu, ktorá môže byť vykonaná rýchlo, je lacná a napriek tomu dokonalá. Keď ste sa rozhodli pre renováciu schodiska s použitím systému HAFA Treppen®, stačí jeden alebo dva dni na to, aby nevzhľadné a staré schodisko získalo úplne nový vzhľad.
Nezáleží na tom, či je pôvodné schodisko z dreva, kameňa alebo betónu. Tento systém je vhodný pre všetky typy schodísk. Na renováciu schodov si môžete vybrať z jedenástich rôznych laminátových dekorov v dvoch prevedeniach a z piatich rôznych druhov masívneho dreva. Ponúkame aj laminátové podstupnice v príslušnom dekore alebo podstupnice z masívneho dreva aj v bielej alebo nerezovej úprave.

S naším 3D konfigurátorom môžete vytvárať rôzne kombinácie a naplánovať si tak renováciu schodiska podľa Vašich predstáv. Prosíme, kontaktujte nás, kompletné poradenstvo a vytvorenie nezáväznej ponuky Vám radi poskytneme zadarmo. S našim sofistikovaným systémom budete určite maximálne spokojní bez toho, aby ste museli investovať veľa času a peňazí. Tešíme sa na Vaše objednávky.
Viď aj nasledujúce:

Jednoduchá renovácia schodov
Zrenovujete schody a ušetríte peniaze
Schody s laminátovým povrchom
Metódou renovácie schodov laminátom vznikne krásne dielo
Staré schody v novom šate
Profesionálna renovácia jednoducho a bez problémov
Jednoduchá údržba schodov
Renovácia starých schodov profesionálne
Renovácia schodiska laminátom - rozumný spôsob
Renovácia schodov laminátovými prvkami – to je systém HAFA Treppen®

Leave a Reply