Jednoduchá údržba schodov

Jednoduchá údržba schodovZvyčajne je renovácia schodiska spojená s pomerne dlhým časom realizácie, veľkou prácnosťou a vysokými nákladmi. Ponúkame komplexný a cenovo výhodný systém renovácie schodiska, ktorý umožňuje, aby sa z Vášho starého schodiska za jeden až dva dni stal skutočný klenot Vášho domova. Nie je dôležité, či je pôvodné schodisko kamenné, drevené alebo betónové.

Renovačným systémom HAFA Treppen® je tiež možné odstrániť vŕzganie dreveného schodiska. Stabilizačný hliníkový prvok, ktorý je priskrutkovaný na starý schod, mu poskytne novú stabilitu a tiež  vyrovná existujúce nerovnosti. Špeciálne lepidlo, ktoré sa používa na lepenie stupníc schodov, súčasne tlmí hluk krokov a obmedzuje tak rušivé zvuky vznikajúce pri chôdzi po schodoch. Ich špeciálny povrch zabraňuje aj usadzovaniu prachu a nečistôt na schodoch.

Záleží len od Vášho rozhodnutia, či dáte prednosť renovácii schodov laminátom alebo masívnym dreveným schodom. Keď sa chcete presvedčiť o kvalite našich atraktívnych laminátových schodov, radi Vám zadarmo pošleme vzorovník. Využite náš online formulár na otázky alebo na vypracovanie cenovej ponuky na renováciu schodiska.

Viď aj nasledujúce:

Jednoduchá renovácia schodov
Zrenovujete schody a ušetríte peniaze
Schody s laminátovým povrchom
Metódou renovácie schodov laminátom vznikne krásne dielo
Staré schody v novom šate
Profesionálna renovácia jednoducho a bez problémov
Jednoduchá údržba schodov
Renovácia starých schodov profesionálne
Renovácia schodiska laminátom - rozumný spôsob
Renovácia schodov laminátovými prvkami – to je systém HAFA Treppen®

Leave a Reply