Jednoduchá renovácia schodov

Jednoduchá renovácia schodovKeď chcete dať nový vzhľad schodom, ktoré sú mnohými rokmi používania poškodené, nemusíte vynakladať veľké úsilie. Vďaka inovatívnemu systému HAFA Treppen® Vás nečakajú nepríjemné búracie práce a prach. Ak je základ schodov ešte stále v dobrom technickom stave, pôvodné schodisko zostáva a jednoducho dostane nový atraktívny vzhľad.

Aký bude nový vzhľad Vášho schodisko závisí len od Vášho rozhodnutia. Ponúkame renováciu schodov v rôznych prevedeniach. Môžete si vybrať design, ktorý sa najlepšie hodí do Vášho domu. Vyberať môžete z laminátu alebo z masívneho dreva v rôznych dekoroch a prevedeniach.

Renovačný systém sa skladá z troch častí: stabilizačná lišta z hliníka, stupnica a podstupnica. Skrutky a špeciálne lepidlo zaistí rýchlu inštaláciu a dokonalé upevnenie. A tak krok za krokom miznú staré schody a nahrádzajú ich nové a kvalitné, z ktorých budete mať radosť dlhé roky.

V porovnaní s vysoko nákladným vybudovaním nového schodiska môžete takto ušetriť veľa peňazí. Keď máte v úmysle rekonštruovať staré schodisko a chcete dosiahnuť optimálne výsledky, neváhajte požiadať o cenovou ponuku.

Viď aj nasledujúce:

Jednoduchá renovácia schodov
Zrenovujete schody a ušetríte peniaze
Schody s laminátovým povrchom
Metódou renovácie schodov laminátom vznikne krásne dielo
Staré schody v novom šate
Profesionálna renovácia jednoducho a bez problémov
Jednoduchá údržba schodov
Renovácia starých schodov profesionálne
Renovácia schodiska laminátom - rozumný spôsob
Renovácia schodov laminátovými prvkami – to je systém HAFA Treppen®

Leave a Reply